Logo
0 ks
za 0 Kč
Snídotaška je prázdná :-(
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Chci zasílat snídoletter a nepropásnout novinky a slevy

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za týden

 

 

Obchodní podmínky společnosti Snídaňuj, s.r.o.

se sídlem: Fráni Šrámka 5, 709 00 Ostrava

identifikační číslo: 097 28 953

zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudy v Ostravě, oddíl C, vložka 84056.

Tyto obchodní podmínky se řídí zákony ČR.

Předmět činnosti

Předmětem činnosti je příprava a následný rozvoz hotových jídel a potravinářského zboží do naší Ostravy. Naším cílem je dodat snídaně našim vlastním rozvozem a mít celý proces od výroby po dodání zákazníkovi ve svých rukou. Klademe důraz na to, aby byl rozvoz realizovaný co nejrychleji. Důležité je a na tom si zakládáme, že všechny naše snídaně jsou připraveny pouze z čerstvých surovin, tudíž příprava pokrmů zabere od 10-30 minut.

Fotografie nabízených výrobků jsou "pouze a jen" reálné, žádný "fake" stažený z internetu. Občas se nám stane, že námi nabízené dobroty mohou být dočasně vyprodány, bo jsou fakt dobré, tak se tomu, prosím, nedivte. Veškeré gramáže a velikosti výrobků uvádíme v hotovém stavu s tolerancí +- 10%.

Doručení objednávek

Doba dodání je od 30 minut do 60 minut od objednání (pouze zóny 3 a 4 jsou do 90 min). Ostrava je rozdělena do 4 zón pro doručení více zde. Zóny se liší různým poplatkem za dopravu a dobou dovezení. Pokud máme smolný den a nastanou situace, které přímo ovlivní zpoždění dodávky (dopravní komplikace, nehoda, nepřízeň počasí) a nedoručíme zásilku včas, vyhrazujeme si právo neposkytnout kompenzaci, je-li zpoždění zapříčiněno právě okolnostmi, které neumíme ovlivnit. Nicméně Vám budeme volat, že nám to nevyjde a nedostaneme medaili za rychlost…poté s Vámi společně rádi najdeme cestu, jak zboží doručit a pokud to jen půjde, tak najít cestu, jak Vám tuto nepříjemnost vynahradit. 

Doba doručením se počítá od přijetí objednávky do telefonického oznámení kurýra, že je na místě doručení. V případě doručení na pevný termín (časový termín - přesně stanovený čas) si vyhrazujeme rezervu +-15 minut, abychom jednotlivé termíny nemuseli omezovat maximálním počtem rezervací během časových špiček.

Za zpoždění, či nedodání zaviněné třetí osobou (krádež, výpadek energií, přerušení dodávky vody atd.), nenese Provozovatel zodpovědnost, a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. Veškeré provedené objednávky jsou závazné a kupující je povinen za objednané zboží zaplatit celkovou cenu.

Ohledně pracovní doby, ceny rozvozu a příjmů objednávek více zde.

Obaly

Jsme společnost, která klade důraz, aby obaly byly v co nejmenším rozporu se současnými ekologickými trendy. Je kumšt najít jednu cestu která je ideální (rPET, PET z ropy nebo BIO Plast), nicméně jsme přesvědčení o tom, aby naše pokrmy, byly baleny v plastu vyrobeného z ropy (neobnovitelného zdroje). Chceme, aby se jednalo buď o už jednou použité a recyklovatelné plasty (rPET), anebo bio plasty vypěstované jako vedlejší produkt při zemědělství (zbytky stébel cukrové třtiny po vylisování, případně zbytky kukuřice, obilniny, bramborový škrob a další), to je jeden ze základních pilířů našeho podnikání. 

Nakupujeme tyto druhy od dodavatelů:

rPET – materiál z již jednou recyklovaný PET

PLA – BIO plast vyrobený jako vedlejší produkt při zemědělství (ne z ropy) – 100% kompostovatelný

Tyto druhy plastů se od klasických plastů liší tím, že většinu z nich je možno biologicky degradovat a nepředstavují tedy ekologickou zátěž. V kompostárnách rozložení trvá přibližně 45-60 dní.

Spolu se zásilkou jídla Vám zasíláme návod, jak správně tyto obaly recyklovat.

Více v sekci obaly.

Otevírací doba a rozvoz

Online objednávky přijímáme od 7:00 do 20:00 hod. Rozvoz snídaní je vždy od 6:30 do 10:00 hod. Poslední příjem objednávky na doručení v tentýž den vždy 30 min před koncem doby rozvozu. Pro doručení od 6:30 do 7:59 hod. je nutné objednat den dopředu do 20h. V neděli odpočíváme a nabíráme sílu na další týden. 

Minimální výše objednávky a cena rozvozu je rozdílná a závisí na tom, v jaké zóně se nacházíte, více zde, při nesplnění této podmínky nebude objednávka systémem akceptována.

Objednávky v hodnotě 800 Kč a výše doručujeme zdarma. Objednávky mimo Ostravu a mimo naši mapu rozvozu si vyhrazujeme odmítnout. Provozovatel si vyhrazuje právo nerozvážet do některých oblastí.

Platební podmínky

V současně době pandemie, případně po pandemii, oceňujeme bezkontaktní platby.

U nás můžete platit těmito způsoby:       

  • Online platební kartou VISA, MasteCard
  • Platbu zrychleným bankovním převodem
  • Platebním kartou přímo u kurýra

Těmito typy plateb se vyhneme případným pochybením s vydáním vracených peněz a zároveň nedochází k fyzickému předáni peněz, tzn. předání zásilky je bezpečnější především ze zdravotního hlediska.

Dále je možná platba u kurýra v hotovosti.  Zde zákazníkům doporučujeme ihned přepočítat vrácené peníze. Na pozdější reklamace nelze brát zřetel. Kurýři z bezpečnostních důvodů u sebe nemají více než 1000,- Kč v hotovosti. Prosíme tedy, abyste v případě platby bankovkou 1000,- Kč a vyšší uváděli tuto skutečnost do poznámky, případně o tom provozovnu informovali telefonicky.  Veškeré platby jsou prováděny v české měně (CZK). Platba cizí měnou je možná, avšak bude přepočítaná dle aktuálního kurzu banky na CZK. Všechny ceny našich produktů jsou uvedeny včetně obalů, dopravy a DPH.

Reklamace

Doporučujeme na místě zkontrolovat, jestli doručené zboží souhlasí s objednávkou. Pokud je cokoliv v nepořádku, je zapotřebí neprodleně kontaktovat telefonicky provozovnu, která objednávku doručila. Pokud nebyly dodrženy obchodní podmínky naší firmy či kvalita jídla, bude nabídnuta výměna zboží. Nové zboží bude dodáno v co nejkratším termínu. Zboží lze reklamovat pouze v den, kdy bylo zakoupeno. Vaše obecné reakce na kvalitu služeb, názory, nápady, obecné dotazy, nabídky spolupráce či žádosti o zaměstnání můžete zasílat na email: snidorobot@snidanuj.cz

Zákazník má v mimosoudním řešení právo obrátit se na třetí stranu, tou třetí stranou je Česká obchodní inspekce. www.coi.cz

Odstoupení od smlouvy

Z hlediska nabízeného sortimentu služeb není možné od smlouvy odstoupit bez souhlasu provozovny. V případě, že zákazník brání úmyslně či neúmyslně převzetí zboží (nebere telefon, chybně zadá kontaktní údaje), nepřevezme a neuhradí zboží a nekontaktuje provozovnu v časovém limitu pro doručení stanoveném provozovnou, provozovna má právo takovouto objednávku stornovat a požadovat její úhradu.

Souhlas se zasíláním newsletteru

Souhlasem s obchodními podmínkami Snídaňuj, s.r.o. souhlasím se zařazením do evidence pro zasílání online obchodního sdělení. Více zde.

Ochrana osobních údajů

Víme, jak důležitá je ochrana osobních údajů našich zákazníků, návštěvníků webu a obchodních partnerů, a proto jsou naše zásady, pravidla a systémy provozovány nejen v souladu s platnou legislativou, ale také s ohledem na moderní standardy.

Zákony, legislativní opatření a nařízení, ze kterých vycházíme:

zákon č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti

nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR)

Pakliže potřebujete získat podrobnější informace o právech, pravidlech a povinnostech, kterými se řídíme, nahlédněte do těchto zákonů a nařízení nebo nás kontaktujte.

Více zde GDPR

Chci zasílat snídoletter a nepropásnout novinky a slevy
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za týden

Cafe&Pasta Snídaňuj Poruba

Dělnická 2640/29a
708 00 Ostrava Poruba

Po-Pá 8:00-16:00, So-Ne-Svátky -d le komunikace na FB a IG

Rozvoz snídaní  Po-Ne 6:30-11:00

Tel.: 775 236 520

Cafe&Pasta Snídaňuj Centrum

Přívozská 1787/30
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Po-Pá 7:00-19:00 So,Ne: 7:00-12:00

Rozvoz snídaní  Po-Ne 6:30-11:00

Tel.: 771 199 030

 

 
Kontakty
Logo
Snídaňuj, s.r.o.